Action Movie FX – video jako z Hollywoodu

Natočte video jako od profesionála s efekty snadno a bez znalosti práce se složitými programy . Action Movie FX je aplikace, která do Vašeho videa přidá různé akční efekty, mezi které patří například pád helikoptéry, tornádo, výbuch rakety a další. Po celou dobu tvorby videa Vás doprovází akční hudba.

Po spuštění aplikace se budete nacházet v menu, kde si můžete vybrat ze dvou základních efektů a to výbuchu rakety a pádu automobilu. Další efekty mezi které patří pád vrtulníku, tornádo, bombový útok, střelba ze zbraní si můžete dokoupit přimo v aplikaci jako dva balíčky (pád vrtulníku + tornádo a bombový útok +střílení ze zbraní), cena za jednotlivý balíček je 0,79€

 

  
 

Po vybrání jednoho z efektů Vám bude naservírován krátký návod (v AJ) jak máte natočit video, tak aby vypadalo co nejreálněji. Jakmile budete mít vše připraveno stisknete START a aplikace Vás přesune do režimu natáčení videa, kde na obrazovce uvidíte jaký si zaměřovač, který určuje kam raketa nebo vrtulník dopadne.

 

  
 

Při natáčení doporučuji nejprve natočit video v pohybu, poté se zastavit a chvíli natáčet jedno místo, efekt poté vypadá důvěryhodněji. Jakmile tedy budete mít video natočené, tak budete muset nastavit časování efektu. To nastavíte snadno posunutím lišty po časové ose. Následně kliknete na tlačítko OK a video se začne připravovat.

 

  
 

V posledním kroku si můžete video přehrát, pokud jste zrovna netrefili časování efektu, tak ho můžete jednoduše předělat. Dále video můžete sdílet s přáteli pomocí Facebooku, emailu nebo si ho jednoduše můžete uložit mezi své fotografie.

Aplikace Vás určitě na nějakou chvilku zabaví, stejně tak jako mě.

Action Movie FX – zdarma (iTunes link)

  • klingon

    dobra aplikacia, doporucujem vyskusat