Aktualizujte Skype na 6.0.0.2946

Včera byla uvolněna aktualizace Skype. Nová verze přináší několik novinek. První potěší fanoušky facebooku, nyní totiž není nutné mít účet přímo u Skypu. Stačí se přihlásit pouze přes svůj Facebook účet. Integrace Skype vs Facebook je tak dokonána. Samozřejmostí je přidání vašich facebook kontaktů a možnost s nimi chatovat přímo ze Skypu.Další novinkou je podpora pro Apple Retina rozlišení. Dále tu máme nové ikonky a smajlíky.

Tedy, abych byl přesný, nových smails je jen pár, změnila se pouze grafika jejich zobrazení, která je teď uživatelsky daleko více přívětivější a ne tak odtažitá jako dříve.

Aktualizace Skype je první od doby co je Skype pod korporátním Microsoftem, nakolik se povedla nám napoví až čas. Skype dále do sebe zakomponoval služby jako Hot Mail či Windows Live  Messenger či Outlok.com. Nyní také můžete chatovat s více přáteli v jednotlivých oknech, tedy by se už nemělo stávat, že zapomenete přepnout a upíšete se, to znamená, zprávu odešlete nechtěně někomu jinému, než komu byla určena.

Aktualizovat můžete přes rozhraní skype update.