DeTune – hudba z iPhone do macu bez iTunes

Jako vlastník iPhone, iPadu či jakéhokoliv jiného iZařízení, do kterého si můžete nahrát hudbu by jste měli vědět, že v tomto směru udělal Steve Jobs takřka revoluci. Bohužel né všechny kroky jsou zcela domyšlené. Vkládání hudby do iZařízení je velice snadné, stačí k tomu použít iTunes a máte vyhráno. Otázkou ale zůstává, jak dostat zakoupenou hudbu přímo do Vašeho macu, aniž by jste ji kopírovali do iTunes a dále sní nemohli nakládat?!

Snadno, za použití aplikací třetích stran, které nám toto umožní.

Jak tedy přesunout Vaší hudební knihovnu z iPhone do macu? Následovně!

Jako první si budete muset stáhnout DeTune (odkaz na stažení) a poté jí nainstalovat. Instalaci provedete jednoduchým přetažení ikony DeTune do aplikací.

 

Poté spustíte DeTune, zobrazí se Vám okno, ve kterém budete vyzváni k připojení zařízení. Připojíme tedy iPhone, jakmile se tak stane zobrazí se Vám název Vašeho iPhone, informace o tom, jaký máte právě nahraný software a kapacita.

 

V pravém sloupci naleznete veškerou hudbu, kterou Váš iPhone obsahuje.

Máme tedy připojený iPhone, v pravém sloupci si vyberete hudbu, kterou chcete zkopírovat. Jakmile tak učiníte jednoduše vybrané položky chytnete a přesunete na Vámi určené místo.

 

Nyní je vše hotovo a hudba se Vám už kopíruje.