Draw something aneb kreslíme po celém světě!

Hledáte netradiční hru se kterou se zabavíte a navíc ještě přiučíte? Ano? Tak to by jste si měli pořídit hru Draw Something, která Vás naučí nová anglická slovíčka nebo aspoň opráší ty, které jste zapomněli. A to vše v zábavné formě. Jednoduché, moderní a veselé zpracování uživatelského prostředí určitě zaujme většinu z Vas. Pestré barvy vynikají skvěle na displeji iPhone i iPadu.

Jak už jsem zmínil, ve hře jde hlavně o anglická slovíčka, které máte za úkol nakreslit a Váš protihráč dané slovíčko musí uhodnout a nakreslit Vám další, které zase hádáte vy! A takto stále dokola. Mě osobně hra nedá skoro spát, každou chvíli mi vyskočí upozornění, že soupeř dokreslil, tudíž hned sahám po iPadu a kreslím.

Aby jste mohli Draw Someting hrát, budete potřebovat minimálně účet na Facebooku, pomocí kterého se přihlásíte. Pokud účet na FB nevlastníte, nezoufejte! Přihlásit se můžete také pomocí emailu.

Jakmile vstoupíte do hry, budete si muset přidat protihráče. Tento krok je velmi jednoduchý, kliknete na ”create game” a vyberete odkud chcete soupeře přizvat. Na výběr jsou možnosti – facebook, username, email, random. Právě pomocí random snadno získáte protihráče z celého světa. Hra Vám tedy sama přidělí soupeře, se kterým můžete do nekonečna kreslit. Osobně jsem nezkoušel, kolik jde přidat maximálně protihráčů, ale typuji, že jejich počet bude velký, možná i neomezený.

  
Jestliže budete mít přidáno, stačí už jen čekat, až Vám soupeř něco nakreslí. Vaším úkolem je teda uhádnout slovíčko, čas na hádání i kreslení je neomezený, nekreslete ovšem moc dlouho, celý průběh totiž soupeř vidí. A tak by se mohlo stát, že ho dlouhým kreslením odradíte a on si Vás odebere!

  
Pokud správně uhodnete obrázek, jste odměňováni penízky, pomocí kterých si následně můžete dokupovat nápovědy v podobě bomb nebo další palety barev, aby Vaše kresby byli více důvěryhodné a pravdivé.

Pokud si chcete zahrát, stačí si mě přidat do hry, kde mě najdete pod jménem MikeK

Draw Somethink naleznete v Appstore ve Free verzi, ale i v placené!

Draw Something – Free  Draw Something – placená (momentálně 0,79€)