Výherce dárkového iTunes poukazu v hodnotě 10 000 dolarů

Where is my water? Neboli kde je moje voda? Tedy spíše 10 000 dolarů? Tak nejspíše takto se ptá výherce dárkového poukazu v hodnotě 10 000 dolarů. Jak již jste mohli zaznamenat Apple poukazoval na to, že se stažení aplikací v App Store blížilo k neuvěřitelné částce 25 miliard a právě ta poslední aplikace, která byla stažena a stala se tak 25 miliardou vyhrála poukaz v hodnotě již zmíněných 10 000 dolarů, tedy ten kdo si právě tu poslední aplikaci stáhl.

Výherce pochází z Qingdao, v Číně a jmenuje se Chunli Fu. Právě on skvěle načasoval stažení aplikace Where is my Water (free verzi) a získal tak dárkovou kartu iTunes v hodnotě 190 000Kč na nákup aplikací. Zřejmě už obětuje 0,99USD za plnou verzi.

„Rádi bychom poděkovali našim zákazníkům a vývojářům, že nám pomohli dosažení tohoto historického okamžiku, stažení 25 miliard aplikací,“ řekl Eddy Cue, Apple senior vicepresident internetového softwaru a služeb. “ Když jsme spouštěli Apps Store, to bylo před čtyřmi lety, tak jsem si nikdy nepředstavoval, že mobilní aplikace by se mohli stát takovým fenoménem, nebo že by vývojáři mohli vytvořit neuvěřitelný výběr aplikací pro uživatele iOS.“

Není to poprvé, co Apple vyplácí odměnu za staženou aplikaci v podobě dárkové karty iTunes. V lednu loňského roku vyhrála žena, která si stáhla 10 miliardou aplikaci z App Store, ta byla také zdarma a jmenovala se Paper Glider.