Ovládejte hudbu gesty jako rytíři Jedi

Znáte to jednou se kouknete na Star Wars a hned chcete umět ovládat všechno co je kolem Vás, bohužel to nejde. Tedy dokud nepřišel Microsoft s Kinectem, se kterým Vašimi pohyby ovládáte různé hry. Nyní máte možnost takto ovládat Vaší hudbu v Macu.

O co se jedná? O Aplikaci Flutter, která je na samém začátku vývoje a umožňuje Vám ovládat hudbu na youtube a v iTunes pomocí webkamery a jednoduchého gesta. V následující videu se dozvíte, o jaké gesto jde a jak to všechno funguje.

Sám jsem aplikaci vyzkoušel a musím říct, že je vidět, že je ještě na kraji vývoje. Hudba na youtube mi z jakého si důvodu přehrát nešla, za to ta v iTunes ANO, ale stalo se že se sama vypnula či opět zapnula.

Doufejme tedy, že bude aplikace brzy hotová, doladěná a že bude mít i jiná gesta, než jedno mávnutí rukou. A že se budeme moci cítit více jako rytíři Jedi ze Star Wars.

Beta verzi aplikace Flutter si můžete stáhnout ZDE

 • Tak tohle je super, možná bych pro to viděl i využití… přehrávání filmů.. ikdyž v podstatě je to jako kinect… gesta jsou podobné

 • To teda, doufám, že se to rozšíří:)

 • Neumím se podepsat

  Ještě jednou si přečtu slovo Vašimi, Vaší, Váš, Vaše tak skočím z okna. Skutečně se domnívám, že průměrně inteligentní čtenáří ví, že ovládá svou hudbu a svými gesty. Pane Kotek nemusíte to neustále připomínat.

 • Přečetl jste si článek? Ano určitě každý ví, že ovládat hudbu jde gesty, ale že to jde gesty přes webkameru?:) Nemyslím! A VELKÉ V zdůraznůje zdvořilost:) Nikdo Vás nenutí články číst, takže klidně z toho okna skočte:)

 • A je slušné se pod svůj komentář podepsat, pokud se tedy nestydíte vystupovat za své jméno:)

 • Neumím se podepsat

  ANo, to je přesně ten přístup, který má mít mladý, začínající magazín. Něco se vám nelíbí tak táhněte. Ano já si článek přečetl, bohužel Vy jste moji přpomínku ani trošku nepochopil a zaregoval jako hulvát. Já měl připomínku na to, že v každé větě uvádíte zcela zbytečně a zcela nesmyslně osobní zájmeno. To zda je s velkým nebo malým V je vážně jedno i když jste jediný kdo to tak píše na českém internetu. Takže děkuji právě jste přišli o pravidelného čtenáře, který si jen dovolil říct, že se osobní zajmena v každé větě nedají číst. Děkuji a vidím, jak si vážíte svých čtenářů.

 • Michale v jednom má pravdu, takhle si zareagovat fakt neměl. Říkám tomu „Zavřelismus“.

 • Michal Kotek

  Možná neměl, ale zareagoval, stane se:):) Zkusím to příště napravit:) A rozčiluje mě, že se dotyčný asi bojí vystupovat za vlastní jméno, tak možná proto:)

 • Luděk Věneček

  To Adam Výborný: Ono je to těžké, my víme, kdo za tímto komentářem stojí. Mohu napovědět, je to někdo, kdo v současné době pobývá na Slovensku, má operátora Orange a také má svůj Apple magazín ;).