ParkBuddy nezapomene, kde parkujete

Stalo se Vám někdy, že jste zapomněli, kde jste zaparkovali své auto a zběsile jste pak pobíhali po parkovišti a hledali ho? S aplikací ParkBuddy se Vám už nic takového nestane. Parkovací kamarád si snadno zapamatuje pozici Vašeho automobilu a pokud tedy zapomenete, kde jste si své auto odložili, tak Vás k němu jednoduše dovede.

Aplikace je opravdu skvělá, už párkrát mi doopravdy pomohla.

Když jsem aplikaci poprvé spustil, tak na mě udělala ohromný dojem. Naprosto jednoduše zpracovaný design působí opravdu skvěle a jednoduchost, tak užitečné aplikace mě opravdu potěšila.

 

  
 

Stačí jednou stisknout tlačítko „PARK“ v moment, kdy zaparkujete svůj automobil a je to! ParkBuddy si pamatuje Vaší polohu. Jakmile se budete chtít k automobilu vrátit, stisknete to samé tlačítko, které se ovšem změnilo na „RETURN“. Poté si Vás aplikace zaměří a ukáže Vám kde máte automobil ( možnost navigování přes aplikaci Mapy).

 

 
 

Parkovací kamarád Vám dokonce pomůže natolik, že si k Pozici Vašeho automobilu můžete pořídit fotografii nebo napsat poznámku, například číslo sloupu na parkovišti.

 

 

Jednou z možností aplikace je také přepnutí mezi režimem automobil, kolo a libovolným dopravním prostředkem. Sice se v aplikaci nic nezmění, tudíž je tato možnost celkem k ničemu, ale budete mít pocit že máte vše dobře nastavené.

 iTunes link – 0,79€