S iTunes nablízku

Alternativních přehrávačů hudby na Mac, lze nalézt celou řadu. Podobně to je také s různými doplňky k iTunes, i těch je bezpočet.Problém může nastat, když hledáte něco, co by mohlo být skutečně užitečné, efektní a navíc i efektivní.  V tomto případě nastává hledání jehly v kupce sena a to je úkol velmi nelehký, který nezřídka končí nezdarem, ztrátou času a nechutí dál hledat něco, co by opravdu mohlo stát zato. Dnes mám pro Vás dobrou zprávu, už nehledejte. Udělali jsme to za Vás!

MyTunesControllerPlus, tak se jmenuje doplněk, který splňuje všechny výše uvedená kritéria a který si jistě oblíbíte.Po stáhnutí jednoduše zapnete, jednoduché. V systémovém nastavení Macu můžete zvolit, aby se Vám aplikace spouštěla sama po zapnutí, já osobně ale volím cestu jinou a to, že manuálně spustím aplikaci po restartu, má to své výhody ohledně rychlosti naběhnutí Vašeho OS X. Doporučuji Vám to tedy dělat stejně.

V horní liště se vám po spuštění objeví ikonka MyTunesControllerPlus která spočívá ve třech tlačítkách a vinylové desky.

1. předešlá skladba
2. play které je zároveň i pause
3. skladba následující
4. ikonka – přes ni vyvoláte malou lištu s nabídkou

K tomuto asi není třeba více dodávat. Zcela jednoduché, přívětivé, dobře vypadající. Tedy, když už jsme u toho jak to vypadá, řekněte, jak by se Vám líbilo, kdyby kdykoliv, když začne hrát nová skladba, se Vám v dolním pravém  rohu obrazovky objevila zhruba na pět vteřin dobře vypadající ikonka? Tato by obsahovala, obrázek alba, název skladby, interpreta i alba, navíc s časem jak dlouhý daný song je? Že líbila?

Máte ji mít. Přesně toto Vám MyTunesControllerPlus nabídne. Pokud song obsahuje text, pak i ten je možno rychle zobrazit.

Dle mého skromného názoru, si dovolím tvrdit, že tato „fičurka“ by měla být již v základu v iTunes a doufám, že snad jednou i bude.

MyTunesControllerPlus můžete zdarma stáhnout zde.

MyTunesControllerPlus