Vyhrajte iPad 2! Appliště.cz & Infinity music club Vás zvou na party

Vážení a milý  čtenáři Jablečného světa. Naši přátelé a partneři z Appliště.cz slaví své první narozeniny a to ve velkém stylu. 6.4.2012 se v Praze v music bar Infinity nebude jen tančit, bavit se a pít, ale také a to hlavně, budeme soutěžit o mnoho hodnotných cen. Hlavní výhrou pak je iPad 2, věnovaný společnosti Livemec.cz, který si odnese některý z návštěvníků, tedy, někdo z Vás.

Ať už tedy chcete vyhrát některou z cen nebo se jen dobře pobavit a poznat nové lidi, kteří sdílí stejnou zálibu v jablečných produktech jako Vy sami, neváhejte a přijďte. Všichni jste srdečně zváni.

Páteční noc … čeká.


Restaurant & Music Bar INFINITY se rozprostírá na dvou patrech, v prvním patře se nachází klimatizovaná restaurace s 90 místy. V letních měsících je k dispozici zahrádka. O patro níže se nachází music bar s kapacitou 120 míst k sezení, celková kapacita klubu pro pořádání party je 350 osob. Od úterý do soboty začínájí od 22:00 hrát DJs. Na baru je možné ochutnat širokou nabídku koktejlů a výběrových destilátů. Infinity je spojení dobrého jídla, zábavy a příjemného prostředí.

 

  • Matty

    Byl jste tam někdo? Jak bylo?